KONST / Litografier / Färglitografi 12177355
nr 1217 7355
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Skeppsholmen. Signerad, numrerad 63/270. Motivet: 42x63 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:48:27
150 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm